RADYO FREKANS

YÜZÜNÜZÜ ÜTÜLETİN, 15 YAŞ GENÇ GÖRÜNÜN!!!

Acısız, ağrısız, iğnesiz ve ameliyatsız genç görünmenin yolu artık yüzünüzü ütülemekten geçiyor.

Cilt ütüleme yöntemi cilde ısı verilerek yapılır. Uzmanlar tarafından, ciltte gezdirdiği bir cihazla cilde ısı verir. Verilen yüksek ısı hissi ciltteki kolejenlerin sıkılaşmasını sağlar. Ütüleme yönteminde kişi seanstan çıktığı anda sonucu alır ve günlük hayatına hemen geri dönebilir. Rahat, konforlu ve son derece güvenli bir uygulamadır. Alt tabakada ki kolajen maddesi sıkıştırırken deri altının kolajen yapısını arttırmada da etkilidir. Ütüleme yönteminde tam cildinizin kırışıklıklardan arındığını görmeniz 6 ay gibi bir süreye eş değerdir. Bu tabi ki yaşla ilgili bir durumdur. Genç yaş grubunda ilk seferde bile etkili sonuçlar görülebilir.

Seanslarımız ortalama olarak 35-45 dakika kadar sürmektedir. Elbet bu süre yaşa göre farklılık gösterebilir. Örneğin, 50 ve üzeri yaşlarda 3-4 seansta sonuç alınırken, 30-35 yaşlarında ise tek seansta etkili sonuçlar elde edebiliriz.

Nadir olarak hassas ciltlerde şişlik ya da kızarıklık meydana gelebil. Öyle bir durum ile karşı karşıya gelindiğinde hastalarımıza panik yapmamalarını öneriyoruz. Zira şikayetler, en fazla bir gün sürer, ertesi gün hasta normal hale döner. Bunun dışında rastladığımız başka negatif sonuç bulunmamaktadır.